Najnowsze wiadomości z kategorii Kultura

Piknik Wesoła 2009

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

W dniu 6 czerwca 2009, jak co roku spotykamy się na Pikniku Wesoła, na który zapraszają nas Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy wraz z współorganizatorami i sponsorami. Piknik rozpoczyna się o godzinie 1200 na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP, wejście i parking od ul. 1 Praskiego Pułku (przy hotelu Villa Park).

Budka Suflera oraz Maleo Reggae Rockers na Pikniku Wesoła 2008

Dodano w Kultura, Wydarzenia

8 czerwca, jak co roku, na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP odbędzie się “Piknik Rodzinny” Wesoła. Udało nam sie dowiedzieć, że w tym roku gwiazdą wieczoru będzie Budka Suflera, wystąpi także zespół Maleo Reggae Rockers. Organizatorzy zapowiadają szereg nowych atrakcji, ale o tym wkrótce.

Kobieta w oczach mężczyzny

Dodano w Kultura, Wydarzenia

15 maja (czwartek) godzina 19:00 Teatr Wariacja i Biblioteka Publiczna w Wesołej ul. 1 Praskiego Pułku 31 zapraszają na program satyryczny na 2 kobiety i mężczyznę K. I. Gałczyński, B. Leśmian, M. Hemar, J. Tuwim. Wstęp Wolny.

Piknik Wesoła 2007

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2007, który odbędzie się w dniu 17 czerwca 2007r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).

Piknik Wesoła 2006

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2006, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2006r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).

'no man's land' - rowerem na islandię

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Wystawa fotografii, film, pokaz slajdów. 31 marca 2006 Godzina 19:30 Biblioteka Publiczna w Starej Miłośnie ul. Jana Pawła II 25 / róg ul. Pogodnej Wstęp wolny. Szczegóły

Film o Wesołej i jej osiedlach

Dodano w Kultura, Wieści z ratusza

Pan Jacek Dzik, mieszkaniec Wesołej-Zielonej, nakręcił 90 - minutowy film o Wesołej i jej osiedlach. Oprawa muzyczna zajął się Michał Śmigielski. Film opowiada o historii, czasach obecnych i plany na przyszłość naszego regionu.

Piknik Wesoła 2005

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

4 czerwca na terenie Szwadronu Jazdy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie-Wesołej, ul. Szkolna 14, odbędzie się Piknik Wesoła 2005.