Najnowsze wiadomości z kategorii Kultura

Bluesowa sobota

Dodano w Kultura, Wydarzenia

W najbliższą sobotę (17 października 2009) w klubie Cafelek odbędzie się koncert zespołu RED TONE, który uraczy nas muzyką w klimacie Rythm and Bluesa, bluesa i rocka.

63 Dni Wolnej Polski

Dodano w Kultura, Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 Października Rada i Zarząd dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy oraz Dyrektor Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła zapraszają na Dzień Poświęcony Pamięci Bohaterów Powstania Warszawskiego.

Rock-On - konkurs amatorskich zespołów rockowych

Dodano w Kultura, Wydarzenia

27 września 2009 roku na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej (Warszawa-Wesoła ul. 1 Pułku Praskiego 31) odbędzie się, zorganizowany przez Ośrodek Kultury “Wesoła”, Rock-On - konkurs amatorskich zespołów rockowych pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Imprezę poprowadzi Paweł Konjo Konnak. Początek planowany jest na godzinę 15.00.

4 września impreza muzyczna w restauracji Aplauz

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Lato już prawie za pasem a niektórym z nas jak zwykle mało… W takich okolicznościach jesteśmy zmuszeni poczynić starania by zapobiec temu niedosytowi. Możliwość gaszenia imprezowego pragnienia otwiera się przed nami 4 września w restauracji Aplauz na tajnym i malowniczym terenie stadniny konnej w Wesołej/Starej Miłosnej (CWKS Legia). Tam o to na bijącej zielenią trawie, pośród drzew czeka na nas wielki namiot w którym rozbrzmiewać będzie solidna dawka przede wszystkim muzyki house w różnych jej odmianach.

Koncert słowno - muzyczny poświęcony pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego

Dodano w Kultura, Wydarzenia, Religia

Rada, Zarząd Dzielnicy Wesoła oraz Proboszcz Parafii Najświetszego Serca Pana Jezusa zapraszają na uroczystą Mszę Świętą oraz koncert słowno - muzyczny poświęcony pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego. Wystąpią: Joanna Zaniewicz, Bogdan Kuźmium, Ryszard Nowaczewski, Jerzy Ostrowski. Koncert…

Piknik Wesoła 2009

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

W dniu 6 czerwca 2009, jak co roku spotykamy się na Pikniku Wesoła, na który zapraszają nas Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy wraz z współorganizatorami i sponsorami. Piknik rozpoczyna się o godzinie 1200 na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP, wejście i parking od ul. 1 Praskiego Pułku (przy hotelu Villa Park).

Budka Suflera oraz Maleo Reggae Rockers na Pikniku Wesoła 2008

Dodano w Kultura, Wydarzenia

8 czerwca, jak co roku, na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP odbędzie się “Piknik Rodzinny” Wesoła. Udało nam sie dowiedzieć, że w tym roku gwiazdą wieczoru będzie Budka Suflera, wystąpi także zespół Maleo Reggae Rockers. Organizatorzy zapowiadają szereg nowych atrakcji, ale o tym wkrótce.

Kobieta w oczach mężczyzny

Dodano w Kultura, Wydarzenia

15 maja (czwartek) godzina 19:00 Teatr Wariacja i Biblioteka Publiczna w Wesołej ul. 1 Praskiego Pułku 31 zapraszają na program satyryczny na 2 kobiety i mężczyznę K. I. Gałczyński, B. Leśmian, M. Hemar, J. Tuwim. Wstęp Wolny.

Piknik Wesoła 2007

Dodano w Kultura, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2007, który odbędzie się w dniu 17 czerwca 2007r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).

Piknik Wesoła 2006

Dodano w Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zapraszają na “Piknik Rodzinny” Wesoła 2006, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2006r. start od godziny 12.00 Miejsce: Hipodrom Szwadronu Jazdy RP wjazd i parking od ul. 1 Praskiego Pułku. (przy hotelu “Villa Park”).