Najnowsze wiadomości z kategorii Komunikacja

Zmiana trasy autobusów - lepiej Politechnika niż Wiatraczna?

Dodano w Komunikacja

Od 17 lutego br. nie dojedziemy żadnym autobusem z Wesołej do centrum Warszawy. Znane mieszkańcom dzielnicy autobusy 502 i 514 będą kończyły trasę na przystanku Metro Politechnika. Utrudnienia w komunikacji potrwają trzy miesiące. Czy powinniśmy się cieszyć, bo mogło być jeszcze gorzej?

Stara Miłosna znowu pod wodą

Dodano w Aktualności, Komunikacja

Diamentowa zalana. Gościniec nieprzejezdny. Na Jana Pawła II samochody toną w rozległych kałużach. Stara Miłosna ponownie znalazła się pod wodą mimo modernizacji kanalizacji burzowej po ostatniej „powodzi”.

Przesunięcie przystanków lini 704 na Trakcie Brzeskim

Dodano w Komunikacja

Od 11.03.2010 (czwartek) od godz. 07:00 zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków RATAJA 02 oraz GWARNA 01 i 02, zlokalizowanych na Trakcie Brzeskim w Sulejówku.

Likwidacja linii 902

Dodano w Komunikacja

Dd 01.03.2010 (poniedziałek) w związku z wprowadzeniem korekt do rozkładu jazdy pociągów linia specjalna uzupełniająca 902 ulega likwidacji. Funkcjonowanie przystanku PKP WESOŁA 03 zostaje zawieszone. źródło ztm.waw.pl

Uruchomienie linii 902

Dodano w Komunikacja

Od 11 stycznia (poniedziałek) w celu uzupełnienia oferty kolejowej zostaje uruchomiona linia specjalna uzupełniająca 902 kursująca w dni robocze na trasie (w jednym kierunku): WOLA GRZYBOWSKA – Żółkiewskiego – Armii Krajowej – 1 Praskiego Pułku – Okuniewska – Cyrulików – al. gen. Chruściela – PKP REMBERTÓW.

Spotkanie w sprawie przebudowy ul. Trakt Brzeski

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Wydarzenia, Komunikacja

Informujemy, że w związku z wykonywanym projektem technicznym na przebudowę ulicy Trakt Brzeski na odcinku od ulicy Wawerskiej do miejscowości Zakręt, zapraszamy zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2009 r. o godz. 17.00 w Gimnazjum Nr 119 przy ul. Klimatycznej 1 w osiedlu Stara Miłosna. Na spotkaniu przedstawiony zostanie do konsultacji wstępny projekt zagospodarowania terenu ulicy Trakt Brzeski na projektowanym odcinku.

Zamknięcie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Gościniec

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Komunikacja

Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Gościniec w Dzielnicy (pierwszy zjazd z ul. Trakt Brzeski od strony Centrum Warszawy). Prace zostaną zakończone w październiku.

Zmiana organizacji ruchu autobusów na ulicy Jana Pawla II

Dodano w Inwestycje, Komunikacja

Ze względu na budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Gościniec z ul. Jana Pawla II wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w kursowaniu autobusów. Od 12.08.2009 (środa) od godz. 00:00 autobusy linii 198, 411, 502 i N21 zostają skierowane na trasy objazdowe (w obu kierunkach):

Nowe połączenie pomiędzy Rembertowem a Wesołą

Dodano w Komunikacja

W pierwszy poniedziałek sierpnia (03.08) ZTM uruchomi nową linię oznaczoną numerem 216, która zapewni mieszkańcom Wesołej z rejonu ul. Brata Alberta szybki dojazd do stacji PKP w Rembertowie.

Nowa trasa autobusu linii 722

Dodano w Inwestycje, Komunikacja

Najprawdopodobniej już 1 marca autobus linii 722 będzie jeździł na wydłużonej trasie. Zmiana dotyczy odcinka od Wiązowny do miejscowości Radiówek. Na nowej trasie są już gotowe przystanki, a także nowa pętla autobusowa.