Najnowsze wiadomości z kategorii Inwestycje

Ostrzeżenie dla zarządców nieruchomości

Dodano w Aktualności, Inwestycje

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosił, że leżący na dachach i zadaszeniach śnieg przekroczył wartość krytyczną określoną przez polskie normy.

Spotkanie w sprawie przebudowy ul. Trakt Brzeski

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Wydarzenia, Komunikacja

Informujemy, że w związku z wykonywanym projektem technicznym na przebudowę ulicy Trakt Brzeski na odcinku od ulicy Wawerskiej do miejscowości Zakręt, zapraszamy zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2009 r. o godz. 17.00 w Gimnazjum Nr 119 przy ul. Klimatycznej 1 w osiedlu Stara Miłosna. Na spotkaniu przedstawiony zostanie do konsultacji wstępny projekt zagospodarowania terenu ulicy Trakt Brzeski na projektowanym odcinku.

Zamknięcie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Gościniec

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Komunikacja

Informujemy, że rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Gościniec w Dzielnicy (pierwszy zjazd z ul. Trakt Brzeski od strony Centrum Warszawy). Prace zostaną zakończone w październiku.

Zmiana organizacji ruchu autobusów na ulicy Jana Pawla II

Dodano w Inwestycje, Komunikacja

Ze względu na budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Gościniec z ul. Jana Pawla II wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w kursowaniu autobusów. Od 12.08.2009 (środa) od godz. 00:00 autobusy linii 198, 411, 502 i N21 zostają skierowane na trasy objazdowe (w obu kierunkach):

Nowa trasa autobusu linii 722

Dodano w Inwestycje, Komunikacja

Najprawdopodobniej już 1 marca autobus linii 722 będzie jeździł na wydłużonej trasie. Zmiana dotyczy odcinka od Wiązowny do miejscowości Radiówek. Na nowej trasie są już gotowe przystanki, a także nowa pętla autobusowa.

Uwaga! Remont na wylotówce do Siedlec

Dodano w Inwestycje, Komunikacja

W weekend będzie wyrównywany Trakt Brzeski, Konwiktorska i Sanguszki.

Nowa linia autobusowa na osiedlu

Dodano w Inwestycje, Komunikacja

Od dnia 6 listopada 2006 r. uruchomiona zostaje nowa linia autobusowa 198 kursująca na trasie: PKP WESOŁA - Głowackiego (powrót: Armii Krajowej - Moniuszki) - 1 Praskiego Pułku - Jana Pawła II - STARA MIŁOSNA (POGODNA).

Szybka Kolej Miejska od 6 listopada do Wesołej

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Komunikacja

Od 6 listopada 2006 trasa linii SKM S2 zostaje wydłużona od stacji Warszawa Rembertów do stacji Warszawa Wesoła i Warszawa Wola Grzybowska. W pociągach SKM obowiązuje taryfa biletowa ZTM tj. ceny biletów, uprawnienia do ulg i bezpłatnych przejazdów.

Marcinkiewicz: Trasa SKM wydłużona do Wesołej

Dodano w Wieści z ratusza, Komunikacja, Inwestycje

Wydłużenie od 10 grudnia trasy Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) do Wesołej oraz zakup wyłącznie niskopodłogowych tramwajów zadeklarował w niedzielę pełniący funkcję prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz. Zapewnił, że ani w tym, ani w przyszłym roku, nie będzie podwyżek biletów komunikacji miejskiej.

Samowola w Wesołej, czyli właściciel kontra urząd

Dodano w Inwestycje, Wieści z ratusza, Komunikacja

Adam Białas, właściciel nieruchomości w warszawskiej Wesołej uważa, że władze dzielnicy naruszyły jego prawo własności. Naiwnie myślał, że prawo własności w Polsce jest rzeczą świętą…