Najnowsze wiadomości z kategorii Edukacja

Program akcji Lato w mieście 2010

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

Upragnione wakacje – wyjazdy w góry, nad morze, Mazury. Jednakże nie wszystkie dzieci mają możliwość wyjazdu, więc dla pozostających w naszej stolicy, jak co roku została przygotowana akcja “Lato w mieście”. Od dnia 28 czerwca br. uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych będą miały zapewnioną opiekę, wiele atrakcyjnych zajęć artystycznych i sportowych.

„Wesołowscy” szóstoklasiści

Dodano w Edukacja

Najlepszy wynik testu wieńczącego ukończenie szkoły podstawowej w województwie mazowieckim uzyskali uczniowie warszawskich szkół – 29,06 pkt. na 40 możliwych. Średnia naszych szóstoklasistów to 30,19 pkt, doskonały wynik pozwalający przeskoczyć z 9 miejsca w roku ubiegłym na tegoroczne 3. Gratulacje!!!

Kreatywne dokonania - prezentacje

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia, Sport i turystyka

Bardzo łatwo narzekamy na to, że wokół nas nic się nie dzieje, że nuda. Jak się okazuje nie jest to do końca prawdą, o czym będą się mogli Państwo przekonać podczas prezentacji dorobku sekcji działających przy Ośrodku Kultury Wesoła oraz Ośrodku Działań Twórczych „Pogodna”.

Każdy może zostać drugim Kasparowem… teoretycznie

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Wydarzenia

Rozgrywane na 64 polach „wojny” cieszą się niesłabnącą popularnością od VI wieku naszej ery. Grywali w nie królowie i wielcy tego świata oraz zwykli-niezwykli ludzie, którzy przy każdej okazji rywalizowali ze sobą w szachowych rozgrywkach.

Lato w mieście 2010 w SP173

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

Lato już coraz bliżej dlatego też pojawiają się pierwsze propozycje jego spędzenia dla dzieci, które z różnych powodów nie będą mogły wyjechać poza Warszawę. „Lato w mieście”to nazwa akcji, która potrwa od 28.06. do 23.07.2010 r. w Szkole Podstawowej nr 173 im. Górników Polskich.

Turniej szachowy klasyfikacyjny na kategorie V i IV

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka, Wydarzenia

Termin: 24 kwietnia 2010 (sobota) godzina 10.00 Miejsce gry: Szkoła Podstawowa Nr 173 ul. Trakt Brzeski 18, Warszawa-Wesoła Organizator: Uczniowski Klub Sportowy “Miłośnik” Cel turnieju: Zdobycie kategorii szachowych V i IV, popularyzacja szachów wśród dzieci.

"Zima w mieście" w dzielnicy Wesoła

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

W dniach od 1 do 12 lutego na terenie dzielnicy Wesoła organizowana będzie “Zima w mieście”. W ramach akcji najmłodszym mieszkańcom proponowane są ciekawe zajęcia - wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Akcja "Zima w mieście" w Szkole Podstawowej nr 173

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

W Szkole Podstawowej nr 173 im. Górników Polskich od 1 do 12 lutego 2010 r. w godzinach 8:00 – 16:00 dla uczniów klas I - VI odbędzie się akcja “Zima w mieście”. W trakcie trwania akcji proponowane będą dzieciom liczne zajęcia: plastyczne, filmowe, sportowe, a także wycieczki do kina i teatru oraz…

Szkoła Języka Angielskiego Grammar In Green House

Dodano w Edukacja

Szkoła językowa „Grammar in Green House” zaprasza osoby w każdym wieku do nauki języka angielskiego i rosyjskiego. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnym i grupowym na różnych poziomach zaawansowania. Atrakcyjne zajęcia, miła atmosfera, dostosowanie materiału do poziomu słuchaczy, bogato wyposażona biblioteka zmotywują do pracy i stworzą idealne warunki do doskonalenia swoich umiejętności.

Nauka tenisa dla mieszkańców Starej Miłosny i nie tylko

Dodano w Edukacja, Sport i turystyka

“Sport dla zdrowia i ładnej sylwetki” Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki tenisa ziemnego z okolic Starej Miłosny i nie tylko.