Najnowsze wiadomości z kategorii Edukacja

Przestawienie "Korsarz" w wykonaniu teatru Wariacja

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

Już w najbliższą niedzielę Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna” zaprasza wszystkie dzieci na przestawienie „Korsarz” w wykonaniu teatru Wariacja. To historia niezwykłego pirata, który pływa po oceanie, spotykając na swojej drodze innych korsarzy, odkrywających przed nim tajemnice zaginionego skarbu. Interaktywne przedstawienie, z przepięknymi strojami i dekoracjami, którego scenografię tworzą statki oraz morze, które zacznie szumieć ale tylko wtedy kiedy widownia mu pomoże.

Lato w mieśćie 2011 w Szkole Podstawowej nr 173

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

Zastanawiasz się, jak zorganizować swojemu dziecku czas podczas wakacji? Powierz to zadanie ekspertom. Koordynatorzy akcji „Lato w mieście” ze Szkoły Podstawowej nr 173 w Starej Miłośnie od 27 czerwca do 22 lipca zapewniają maluchom codzienną dawkę atrakcji i profesjonalną opiekę.

Cykl zajęć z języka angielskiego dla gimnazjalistów

Dodano w Edukacja

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła zaprasza wszystkich gimnazjalistów na cykl zajęć z języka angielskiego z elementami historii i kultury Stanów Zjednoczonych. Zajęcia będą składały się z trzech spotkań, a każde potrwa 3 godziny.

Piknik Rodzinny w SP173

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

4 czerwca (sobota) szkoła podstawowa nr 173 zaprasza na Piknik Rodzinny.

Weekend w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna"

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

25 marca (piątek) o godzinie 10:30 Ośrodek Działań Twórczych “Pogodna” zaprasza na spotkanie z muzyką z cyklu „Filharmonia Narodowa dla dzieci” w programie koncert Warszawskiego Duetu Akordeonowego 27 marca (niedziela) o godzinie 16:00 Ośrodek Działań Twórczych “Pogodna” zaprasza na spektakl teatralny “Księżniczka i Rycerz” w wykonaniu Teatru Dobrego Serca. Wstęp wolny.

Zima w mieście 2011 w Wesołej

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

14 lutego w tym roku to radosny dzień nie tylko dla wszystkich zakochanych, ale również dla dzieci w wieku szkolnym – tego dnia rozpoczynają się dwutygodniowe ferie zimowe. Jak co roku placówki w Wesołej zapewniają mnóstwo atrakcji, dzięki którym zima będzie dla dzieci zostających w mieście bardziej kolorowa niż krajobraz za oknem.

Teatrzyk dla dzieci "Bajka kosmiczna"

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

W niedzielę 30 stycznia o godzinie 16:00 w Ośrodku Działań Twórczych “Pogodna” odbędzie się teatrzyk dla dzieci “Bajka kosmiczna” w wykonaniu Teatru Dobrego Serca. Komandor Start marzy o spotkaniu z ufoludkami - właśnie planuje ucieczkę z zaśmieconej Ziemi na planetę Vita

Najbliższe wydarzenia w ODT "Pogodna"

Dodano w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

W Czwartek 20 stycznia o godzinie 19:00 Koło PTTK w Wesołej oraz Ośrodek Działań Twórczych “Pogodna” zaprasza na spotkanie podróżnicze “Wokół Annapurny. Królestwo Lo.” Katarzyna Twardowska opowie o swojej wyprawie w Tybet.

Wielkie Orkiestrowanie w Starej Miłośnie

Dodano w Edukacja, Wydarzenia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w Starej Miłośnie. Sztab WOŚP będzie tradycyjnie już zlokalizowany w Gimnazjum 119. Zapraszamy 9 stycznia wszystkich pragnących wesprzeć tę szlachetną inicjatywę.

Szachiści grają dla powodzian

Dodano w Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wydarzenia

Turniej szachowy Grand Prix SP173 dla szkół podstawowych i gimnazjów Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „ Miłośnik” Cel turnieju: Dochód z turnieju grudniowego zostanie przekazany na wakacje dla dzieci z terenów dotkniętych powodzią.