Najnowsze wiadomości z kategorii Aktualności

Posprzątaj po swoim psie! To nie jest kupa roboty.

Dodano w Aktualności

Na terenie Dzielnicy Wesoła zostało ustawionych 30 koszy na psie odchody. Prowadzona przez Biuro Ochrony Środowiska akcja na rzecz sprzątania po swoich pupilach dotarła na wschodnie obrzeża Warszawy. Psie odchody to nie tylko nieestetyczny element warszawskiego krajobrazu, ale też poważne zagrożenie higieniczne. Dlatego chcemy zachęcić mieszkańców Dzielnicy Wesoła do sprzątania po swoich pupilach. W Wydziale Ochrony Środowiska (pokój nr 212) właściciele psów mogą otrzymać darmowe zestawy do sprzątania po psach.

Rock w nowym klubie

Dodano w Aktualności

Dnia 25 lipca 2009 roku przy ul. Trakt Brzeski 80 róg Pogodnej otworzono nowy klub - Cafelek.

Zakaz wstępu do lasu

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Nadleśnictwo Drewnica w Ząbkach informuje, że w związku z dużym zagrożeniem pożarowym od dnia 1 maja 2009 r. do odwołania, obowiązuje zakaz wstępu do lasu.

Znaleziono rudą suczkę rasy bokser

Dodano w Aktualności

25 czerwca 2008 roku w okolicy Oczyszczalni Ścieków “Cyraneczka” ZNALEZIONO RUDĄ SUCZKĘ RASY BOKSER. Straż miejska zawiozła pieska do schroniska na Paluchu, gdzie przez 14 dni będzie czekał na właścicieli, a potem zostanie oddany do adopcji.

Stara Miłosna zagłębiem paliwowym...

Dodano w Aktualności, Inwestycje, Komunikacja

Kolejna już piąta stacja benzynowa ma powstać w Starej Miłośnie przy ul. Trakt Brzeski. Stację zbuduje koncern ConocoPhillips. Stacja najprawdopodobniej dołączy do istniejącej w Polsce sieci 57 stacji JET. Przyjęty przez koncert model działalności polega na tym, że jest on operatorem posiadanych…