Najnowsze wiadomości z kategorii Aktualności

Stara Miłosna znowu pod wodą

Dodano w Aktualności, Komunikacja

Diamentowa zalana. Gościniec nieprzejezdny. Na Jana Pawła II samochody toną w rozległych kałużach. Stara Miłosna ponownie znalazła się pod wodą mimo modernizacji kanalizacji burzowej po ostatniej „powodzi”.

[Ogłoszenie] Zaginęła roczna bokserka

Dodano w Aktualności

10 lipca na osiedlu Stara Miłosna zaginęła roczna BOKSERKA. Umaszczenie beżowe, ciemna mordka. Wabi się POLA. Suczka ma czip nr. 967000009046150.

Wesoła wybrała Komorowskiego, najwyższa frekwencja w Starej Miłośnie

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w II turze wyborów prezydenckich. Różnica w ilości głosów pomiędzy głównymi kandydatami kształtuje się na poziomie 6 punktów procentowych. Jednak Wesoła, a zwłaszcza Stara Miłosna, zdecydowanie wyraźniej poparła Bronisława Komorowskiego. Zobacz jak głosowali Twoi sąsiedzi.

Popowodziowe porządki

Dodano w Aktualności

Ulewne opady deszczu, które nawiedziły kilka dni temu naszą dzielnicę spowodowały znaczne zniszczenia nie tylko na terenach publicznych, ale co jest znacznie bardziej dotkliwe na prywatnych posesjach. Zniszczeniu uległo wiele sprzętów, których teraz należy się pozbyć. Urząd Dzielnicy Wesoła pragnie pomóc mieszkańcom dzielnicy w sprzątaniu organizując zbiórkę zniszczonych przedmiotów.

Ostrzeżenie dla zarządców nieruchomości

Dodano w Aktualności, Inwestycje

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosił, że leżący na dachach i zadaszeniach śnieg przekroczył wartość krytyczną określoną przez polskie normy.

Zaproszenie do Salonu Kosmetycznego EwaBeauty na aukcji dla WOŚP

Dodano w Aktualności

W niedzielę 10 stycznia zakończy się aukcja zaproszenia na zabieg kosmetyczny do salonu EwaBeauty. Dochód z aukcji w całości przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Posprzątaj po swoim psie! To nie jest kupa roboty.

Dodano w Aktualności

Na terenie Dzielnicy Wesoła zostało ustawionych 30 koszy na psie odchody. Prowadzona przez Biuro Ochrony Środowiska akcja na rzecz sprzątania po swoich pupilach dotarła na wschodnie obrzeża Warszawy. Psie odchody to nie tylko nieestetyczny element warszawskiego krajobrazu, ale też poważne zagrożenie higieniczne. Dlatego chcemy zachęcić mieszkańców Dzielnicy Wesoła do sprzątania po swoich pupilach. W Wydziale Ochrony Środowiska (pokój nr 212) właściciele psów mogą otrzymać darmowe zestawy do sprzątania po psach.

Rock w nowym klubie

Dodano w Aktualności

Dnia 25 lipca 2009 roku przy ul. Trakt Brzeski 80 róg Pogodnej otworzono nowy klub - Cafelek.

Zakaz wstępu do lasu

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Nadleśnictwo Drewnica w Ząbkach informuje, że w związku z dużym zagrożeniem pożarowym od dnia 1 maja 2009 r. do odwołania, obowiązuje zakaz wstępu do lasu.

Znaleziono rudą suczkę rasy bokser

Dodano w Aktualności

25 czerwca 2008 roku w okolicy Oczyszczalni Ścieków “Cyraneczka” ZNALEZIONO RUDĄ SUCZKĘ RASY BOKSER. Straż miejska zawiozła pieska do schroniska na Paluchu, gdzie przez 14 dni będzie czekał na właścicieli, a potem zostanie oddany do adopcji.