Najnowsze wiadomości z kategorii Aktualności

Przebieg eurowyborów w Wesołej

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Czy ruszyliście na wybory chętnie i tłumnie, czy też komisje wyborcze świeciły pustkami? Na których polityków i partie zdecydowaliście się oddać swoje głosy? Jak wyniki wyborów z dzielnicy Wesoła mają się do krajowych rezultatów europejskiego referendum? Zapraszamy do lektury.

Ruszyła ekologiczna zbiórka choinek

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Choinki, które towarzyszyły nam w święta, nie pójdą na marne. W postaci biomasy trafią do elektrociepłowni, a następnie wrócą do naszych domów w postaci ciepła oraz energii elektrycznej. W środę, 8 stycznia, ruszyła akcja zbierania drzewek. Do końca miesiąca zawita ona do wszystkich dzielnic.

Akcja Szlachetna Paczka 2013 w Szkole Podstawowej nr 353

Dodano w Aktualności, Edukacja

“… Ci szczerzy i kochający się ludzie dostali nie tylko prezenty, lecz także wewnętrzną świadomość, że spotkało ich coś wyjątkowego. A to w okresie świątecznym jest największym darem, jaki można podarować drugiemu człowiekowi. Jeszcze raz życzę od siebie i rodziny wszystkiego co najlepsze i mam…

Relacja z koncertu poświęconego Hance Ordonówce

Dodano w Aktualności, Wydarzenia

W dniu 12 grudnia 2013 r. mieszkańcy naszej Dzielnicy mieli przyjemność wzięcia udziału w spektaklu artystycznym pt. „Na pierwszy znak”. Wokalistka grupy TRIODEON Anna Przybysz przybliżyła biografię i repertuar Hanki Ordonówny. Uroczystość rozpoczęła Pani Marzenna Todorska Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, witając przybyłych gości i artystów.

Planowane wyłączenia prądu w okolicy

Dodano w Aktualności, Wyłączenia

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa, Rejon Energetyczny Otwock, informuje, że w najbliższych dniach dojdzie w Wesołej i okolicach do następujących planowanych przerw w dostawie prądu:

Akcja "Sąsiedzka paczka". Każdy z nas może być Mikołajem !

Dodano w Aktualności, Wydarzenia

Stowarzyszenie Sąsiedzkie Stara Miłosna w okresie przedświątecznym organizuje akcję charytatywną “Świąteczna paczka”, która ma na celu zgromadzenie darów dla najbardziej potrzebujących Rodzin z naszej Dzielnicy. Drodzy Sąsiedzi, to od nas zleży na ilu twarzach zajaśnieje uśmiech radości ze świątecznych prezentów !

Relacja z Forum Biznesu Wesoła 2013

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

27 września, pod hasłem „Przedsiębiorcy + Samorząd + Organizacje Pozarządowe = Rozwój Regionu”, odbyło się Pierwsze Forum Biznesu Wesoła 2013. Na spotkanie zostali zaproszeni przedsiębiorcy z Wesołej i okolic, a patronatem objął je Burmistrz Wesołej Edward Kłos oraz Organizacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO).

Piknik Wesoła 2012

Dodano w Aktualności, Edukacja, Kultura, Sport i turystyka, Wieści z ratusza, Wydarzenia

2 czerwca (sobota) w godzinach 12:00 - 22:00, tradycyjnie na terenach Szwadronu Jazdy RP w Starej Miłośnie odbędzie się Piknik Wesoła 2012, na który zaprasza Rada i Zarząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy . Organizatorzy zapewniają bogaty program estradowy i rekreacyjny, m.in.: gry i zabawy, zawody sportowe, pokazy plenerowe, place rekreacyjne i wiele innych atrakcji oraz najwyższej jakości występy artystyczne.

Zmiany w komunikacji linii szybkiej koleji miejskiej S2

Dodano w Aktualności, Komunikacja

19 maja 2012 (sobota) od godz. 08:00 do godz. 13:00 pociągi linii S1 i S2 jadące w kierunku wschodnim w godzinach 8-13 kursować będą przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

Praca Urzędu Miasta na początku maja

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

W dniach 30 kwietnia, 2 maja i 4 maja Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy czynny jest w godz. 8.00-16.00. Natomiast Urząd Stanu Cywilnego i Wydziały Obsługi Mieszkańców pracują: - w poniedziałek, 30 kwietnia, w godz. 8.00-18.00; - w środę, 2 maja i piątek, 4 maja - w godz. 8.00-16.00.