Najnowsze wiadomości z kategorii Aktualności

Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej nr 353

Dodano w Aktualności, Edukacja

5 czerwca 2014 r. odbyła się uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej nr 353 w Warszawie. Rozpoczęła się w kościele świętego Hieronima od mszy, która zgromadziła honorowych Gości, Dyrektorów szkół, Nauczycieli, Rodziców oraz Uczniów. Przedstawiciele Rady Rodziców prosili Jego Ekscelencję Biskupa Marka Solarczyka o poświęcenie i pobłogosławienie sztandaru.

Kapitan Warszawa ratuje stolicę!

Dodano w Aktualności, Wydarzenia

Pomóżmy naszemu wybawcy uratować nasze miasto przed złym dr. Bazylim Liszkiem.

Ewakuacja uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 353

Dodano w Aktualności, Kronika policyjna, Wydarzenia

Kilkoro uczniów zasłabło, a 4 zostały hospitalizowane podczas uroczystości nadania imienia Wielkich Odkrywców Szkole Podstawowej nr 353 przy ul. Cieplarnianej. Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze, które zarządziły ewakuację 600 uczniów i pracowników. Dowódca służb sprawdzających, czy doszło…

Przebieg eurowyborów w Wesołej

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Czy ruszyliście na wybory chętnie i tłumnie, czy też komisje wyborcze świeciły pustkami? Na których polityków i partie zdecydowaliście się oddać swoje głosy? Jak wyniki wyborów z dzielnicy Wesoła mają się do krajowych rezultatów europejskiego referendum? Zapraszamy do lektury.

Ruszyła ekologiczna zbiórka choinek

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

Choinki, które towarzyszyły nam w święta, nie pójdą na marne. W postaci biomasy trafią do elektrociepłowni, a następnie wrócą do naszych domów w postaci ciepła oraz energii elektrycznej. W środę, 8 stycznia, ruszyła akcja zbierania drzewek. Do końca miesiąca zawita ona do wszystkich dzielnic.

Akcja Szlachetna Paczka 2013 w Szkole Podstawowej nr 353

Dodano w Aktualności, Edukacja

“… Ci szczerzy i kochający się ludzie dostali nie tylko prezenty, lecz także wewnętrzną świadomość, że spotkało ich coś wyjątkowego. A to w okresie świątecznym jest największym darem, jaki można podarować drugiemu człowiekowi. Jeszcze raz życzę od siebie i rodziny wszystkiego co najlepsze i mam…

Relacja z koncertu poświęconego Hance Ordonówce

Dodano w Aktualności, Wydarzenia

W dniu 12 grudnia 2013 r. mieszkańcy naszej Dzielnicy mieli przyjemność wzięcia udziału w spektaklu artystycznym pt. „Na pierwszy znak”. Wokalistka grupy TRIODEON Anna Przybysz przybliżyła biografię i repertuar Hanki Ordonówny. Uroczystość rozpoczęła Pani Marzenna Todorska Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, witając przybyłych gości i artystów.

Planowane wyłączenia prądu w okolicy

Dodano w Aktualności, Wyłączenia

PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa, Rejon Energetyczny Otwock, informuje, że w najbliższych dniach dojdzie w Wesołej i okolicach do następujących planowanych przerw w dostawie prądu:

Akcja "Sąsiedzka paczka". Każdy z nas może być Mikołajem !

Dodano w Aktualności, Wydarzenia

Stowarzyszenie Sąsiedzkie Stara Miłosna w okresie przedświątecznym organizuje akcję charytatywną “Świąteczna paczka”, która ma na celu zgromadzenie darów dla najbardziej potrzebujących Rodzin z naszej Dzielnicy. Drodzy Sąsiedzi, to od nas zleży na ilu twarzach zajaśnieje uśmiech radości ze świątecznych prezentów !

Relacja z Forum Biznesu Wesoła 2013

Dodano w Aktualności, Wieści z ratusza

27 września, pod hasłem „Przedsiębiorcy + Samorząd + Organizacje Pozarządowe = Rozwój Regionu”, odbyło się Pierwsze Forum Biznesu Wesoła 2013. Na spotkanie zostali zaproszeni przedsiębiorcy z Wesołej i okolic, a patronatem objął je Burmistrz Wesołej Edward Kłos oraz Organizacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO).