Życiowe prawdy oczami dziecka

Dodano przez Magdalena Grzymkowska w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

O tym, że zabawki mają duszę i o wielu innych ważnych sprawach, opowiedzą najmłodszym mieszkańcom Starej Miłosny bohaterowie przedstawienia „Kolorowy śmietnik”. 26 września w Ośrodku Działań Twórczych zagości Teatr Dobrego Serca.

W świecie wyrzuconych zabawek pojawia się nowa postać, lalka Helenka, która nie może pogodzić z tym, że została porzucona przez właścicielkę. Szczur Puszek i jego przyjaciele, pomagają jej zrozumieć, że każdy ma swoją wartość, którą mierzy się nie wyglądem zewnętrznym, ale pięknem duszy. Ośrodek Działań Twórczych przy ulicy Jana Pawła II 25 zaprasza wszystkie dzieci, i te małe, i te bardziej dorosłe na wspólne oglądanie i przeżywanie tej niebanalnej historii w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00.

Jak mawiają organizatorzy spektaklu „misją Teatru Dobrego Serca jest mówienie w sposób radosny i pogodny o rzeczach pięknych i mądrych.” W przedstawieniu wystąpią: Jerzy Latos, aktor i prezes Agencji Inicjatyw Artystycznych, w ramach której działa Teatr Dobrego Serca dla dzieci oraz Paulina Dulla, współautorka scenariuszy, scenografii i kostiumów. Teatr tworzą także Darek Petasz, realizujący muzykę w spektaklach, Małgorzata Kowalska, współautorka kostiumów, Piotr Kowalski, doradca informatyczny i biznesowy oraz Milena Podloch autorka scenografii.

MG

Magdalena Grzymkowska