Wypożyczalnia płyt CD o duchowości, wierze i relacjach – otwarta!

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Religia


Wszystkich zainteresowanych pogłębianiem życia duchowego, bardziej świadomym przeżywaniem wiary oraz poprawą relacji z bliskimi zapraszamy do wypożyczalni płyt CD poświęconych tej właśnie tematyce. Znaleźć tu będzie można m.in. płyty z kazaniami Błogosławionego Jana Pawła II, płyty z bardzo interesującymi konferencjami z Centrum Formacji Duchowej Ojców Salwatorianów w Krakowie oraz płyty ze znanymi mieszkańcom Starej Miłosnej ciekawymi Konferencjami dla „dorosłych”, które dzięki inicjatywie księdza Krzysztofa Cylińskiego oraz księdza Michała Dziedzica odbywały się w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w latach 2009-2011.

Proboszcz Parafii - ks. Cyliński zaprasza do korzystania z wypożyczalni w każdą I i III niedzielę miesiąca - pomiędzy porannymi Mszami Św. o 9.30, 11.00 i 12.30 tzn. w godz. ok. 10.30-11.00 oraz 12.00-12.30. Wypożyczalnia mieścić się będzie na razie w kiosku przed drewnianym kościołem przy ul. Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie.

Gorąco polecam płyty dostępne w wypożyczalni – w ciekawy sposób wyjaśniają one wiele kwestii związanych z wiarą, pomagają poznawać siebie, ułatwiają budowanie głębszych i trwalszych relacji z bliskimi, umacniają i ubogacają. Dzięki nim można tak „przy okazji” ( np. dojeżdżając do pracy czy robiąc coś w domu) posłuchać wielu znanych i cenionych ludzi - m.in. ks. K Wonsa, ks. K.Grzywocza, o. J. Augustyna, ks W. Chrostowskiego, D. Piekarz, W. Stefan, M. Kramarz, o.T. Kwietnia, ks. P. Pawlukiewicza, ks. A. Pelanowskiego, ks. J. Szymczaka, ks. B. Jaworowskiego, R. Tekieli, A. Wronkę, ks. M. Nowosielskiego.

Słuchanie tych płyt to naprawdę karmienie się dobrym i mądrym słowem…

Miłego słuchania !

Ewa Stolarz

(Tytuły płyt wraz z nazwiskami prelegentów znaleźć można na stronie Parafii NSPJ na facebooku, w najbliższej przyszłości również na stronie - www.parafiastaramilosna.pl )

Bartłomiej Kuleszewicz