Wygrajmy razem plac zabaw dla wawerskiego Zastowa!

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Edukacja, Inwestycje


W związku z trwającym konkursem „100 placów zabaw na 100 lat Nivea” organizowanym przez firmę Nivea-Polska, zwracamy się z propozycją współpracy w ramach naszej inicjatywy społecznej „WYGRAJMY RAZEM plac zabaw dla Wawra”.

Głównym celem projektu jest zaangażowanie w internecie jak największej ilości osób, które poprzez skoordynowane głosowanie oddadzą jak największą ilość głosów na plac zabaw znajdujący się w Zastowie. Lokalizacja ta została zgłoszona do projektu przez Urząd Dzielnicy Warszawa Wawer.

Firma Nivea zobowiązała się do pokrycia kosztów budowy 100 placów zabaw, które osiągną największą ilość głosów i dopełnią wszystkich formalności związanych ze złożeniem dokumentacji zgłoszonej lokalizacji . Konkurs trwa od 6 czerwca do 31 października.

Pomysłodawcą projektu wspólnego glosowania na plac zabaw w wawerskim Zastowie jest Stowarzyszenie Inicjatywa Młodych „Razem”.

Wszelkie informacje dotyczące bieżącego przebiegu akcji będą umieszczane w ramach profilu „Kulturalny Wawer”, który działa na portalu społecznościowym Facebook http://www.facebook.com/kulturalny (1600 osób).

Informacje o naszej lokalizacji przesyłam poniżej:

Otoczony zielenią plac zabaw przy Klubie Kultury “Zastów” jest doskonałym miejscem do zabawy dla dzieci jak i miłym zakątkiem dla szukających tu odpoczynku ich opiekunów. Łatwo do niego trafić, bowiem znajduje się tylko 100 m od skrzyżowania z ulicą Trakt Lubelski, przy ulicy Lucerny 13, w jednej z najlepiej rozwijających się części Dzielnicy Wawer. Dosłownie naprzeciwko placu znajduje się przystanek autobusów linii „119” i „213’, co zapewnia szybki i sprawny dojazd.

Sam plac zabaw zajmuje powierzchnię ok. 400 m2, dzięki czemu znajdujące się na jego terenie urządzenia i sprzęty pozwalają nie tylko rozwijać sprawność ruchową i „inwencję twórczą” wszystkich milusińskich, ale są dla nich prawdziwą atrakcją. O jego walorach niech świadczy fakt, że codziennie na tym placu gościmy ponad 100 dzieci.

Ku naszej uciesze wokół Klubu i placu zabaw wyrastają nowe osiedla i przybywa nowych mieszkańców, głównie rodziny z małymi dziećmi. Niestety, ząb czasu dał znać o sobie i 12 letni okres eksploatacji spowodował, ze większość zestawów zabawowych naszego placu wymaga wymiany. Plac jest odwiedzany, ale już widać jego drobne mankamenty. A przecież chcemy gościć wszystkie dzieci, które wiedzą, że na naszym placu zabaw przy ul Lucerny, są super urządzenia i nowe atrakcje.

Źródło: Konkurs Nivea “100 placów zabaw na 100 lat Nivea”
http://100latnivea.pl/glosowanie

Swój głos można oddać poprzez:

  1. Rejestracje na stronie konkursowej „100 lat nivea” http://100latnivea.pl/glosowanie/rejestracja
  2. Po zalogowaniu się należy wybrać lokalizacje placu zabaw znajdującej się na ulicy Lucerny 13, poprzez klikniecie na ten link http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/1485
  3. Oddanie głosu odbywa się w następstwie kliknięcia na opcje „glosuj”, znajdującą się w górnej części profilu wawerskiej lokalizacji.
  4. Każdy internauta, który zarejestruje się ta droga, może oddać jeden głos w ciągu 24 godzin. Głosować można CODZIENNIE, aż do końca trwania konkursu (do czego zachęcamy ;-)!
  5. Wszystkie głosujące osoby biorą udział w dodatkowej klasyfikacji jako „Lokalny Bohater”. Więcej informacji można uzyskać pod linkiem http://100latnivea.pl/glosowanie#localHero
  6. Zasady glosowania znajdują się w Regulaminie Glosowania umieszczonym w serwisie http://100latnivea.pl/glosowanie/regulamin

Więcej informacji o konkursie możecie uzyskać wchodząc na stronę internetowa organizatora konkursu Nivea-Polska http://100latnivea.pl/glosowanie .

Dane dotyczące pozycji naszej lokalizacji w konkursie znajdują się na Golden Line pod linkiem http://www.goldenline.pl/spotkanie/wygrajmy-razem-plac-zabaw-dla-wawerskiego-zastowa

Robert Nowakowski

Bartłomiej Kuleszewicz