W 360 stopni dookoła Wesołej

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Aktualności, Wydarzenia

Wesola360.pl16 listopada ruszyła Wesola360.pl – pierwszy taki portal nie tylko w Warszawie ale też w całej Polsce.
Wesoła360.pl jest to jedyny w kraju portal łączący fenomen mediów społecznościowych z interaktywną fotografiką i dziennikarstwem obywatelskim. Największą innowacją serwisu są liczne zdjęcia panoramiczne i tzw. wirtualne wycieczki. Dzięki technologii fotografii sferycznej internauci mogą zobaczyć dane miejsce w pełnej 360-stopniowej perspektywie. Inauguracja portalu wiąże się z wycieczką po nowo wybudowanej hali sportowej w Starej Miłośnie.

Ideą serwisu Wesola360.pl jest stworzenie wirtualnego przewodnika po dzielnicy. W atrakcyjnej, interaktywnej formie łączy funkcję serwisu informacyjnego z galerią najciekawszych miejsc w okolicy. Portal daje możliwość dodawania zdjęć, wydarzeń oraz oznaczania ich na mapie i komentowania. Wesola360.pl to strona zrzeszająca wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie tej części Warszawy, dlatego mile widziane są fotografie zarówno profesjonalistów, jak i te zrobione telefonem komórkowym. Rejestracja użytkowników odbywa się na dwa wygodne sposoby: logowanie w ramach serwisu lub przez konto na Facebooku.

Dla tych którzy nie byli na uroczystym otwarciu nowej hali sportowej Wesola360 przygotowała wirtualną podróż po wnętrzach nowo otwartego obiektu.

[![Hala sportowa w Starej Miłośnie][3]][3]

Bartłomiej Kuleszewicz