Urząd pocztowy w Starej Miłośnie

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Informator

UP Warszawa 147

ul. Jana Pawła II 21
05-077 Warszawa-Wesoła

tel.: 22 773-26-16

Godziny pracy poczty:
Poniedziałek: 8:00 - 14:00
Wtorek: 8:00 - 14:00
Środa: 14:00 - 20:00
Czwartek: 8:00 - 14:00
Piątek: 08:00 - 14.00
Sobota: 09:00 - 12:00
Niedziela i święta: placówka nieczynna

Placówka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Placówka przyjazna e-Commerce.

Zakres usług poczty:

 • Odbiór w punkcie
 • Doładowanie telefonów komórkowych
 • Pocztex/EMS (przyjęcie).
 • Usługi Envelo
 • Skrytki pocztowe
 • Transfer Ekspres Zagranica
 • masa przesyłki pow. 20 kg do 30 kg
 • Ekspres Pieniężny (przyjęcie)

FUP Warszawa 147

ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa-Wesoła

tel.: 22 773-05-71

Godziny pracy poczty:
dni robocze: Pon.: 08:00-14:00 Wt.: 08:00-14:00 Śr.: 14:00-20:00 Czw.: 08:00-14:00 Pt.: 08:00-14:00
Poniedziałek: 8:00 - 14:00
Wtorek: 8:00 - 14:00
Środa: 14:00 - 20:00
Czwartek: 8:00 - 14:00
Piątek: 08:00 - 14.00
Sobota, Niedziela i święta: placówka nieczynna

Placówka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres usług poczty:

 • Odbiór w punkcie
 • Pocztex/EMS (przyjęcie).
 • Usługi Envelo
 • masa przesyłki do 20 kg
 • Ekspres Pieniężny (przyjęcie)

Bartłomiej Kuleszewicz

Komentarze

Zbycho napisał:

Pracownik michalina z poczty w Wesołej na Jana Pawła bardzo nieprzyjemna postać.Pani Hania-przesympatyczna,takich poprosimy więcej.

zocha napisał:

:):)

zocha napisał:

Święta racja.Z poczty w Wesołej korzystam przynajmniej raz w tygodniu od 20 lat.Bardzo dużo pracowników,z czego do pracy tam kwalifikuje się tylko i wyłącznie 4 Panie.Reszta zdaje się trafiła tam przez pomyłkę.Pani Hania obsługuje szybko energicznie z uśmiechem-aż miło.P.Michalina-jakby była na praktykach.

zocha napisał:

Zbychu wydaje mi się,że pomyliłeś imiona.Ta arogancka to nie Michalina a Marianna.Tak Marianna.Może jeszcze jakiś użytkownik rozwikła tę zagadkę:)

Wesola napisał:

Poczta na Jana Pawla -Niestety mojej zonie odmowiono odbioru przesylki na mnie, pomimo ze poczta ma wypelnione u siebie druki przeze mnie i zone i wie ze oboje mieszkamy pod tym adresem (druki o tym aby polecone wrzucac bezposrednio do skrzynki pod naszym adresem). Przesylka nr 00259007738014035903

elzbieta napisał:

to prawda na tej poczcie pracuja nie ludzie tak i listonosz co do domu nie dostarcza paczek a takze nie odbieraja telef11onow jak sie dzwoni co tam za ludzie pracuja ja bym ich zwolnila tego listonosza tez bo wyslalam paczke do tej pory jest na poczcie dzwonie gluchy telefon zrobcie cos z tym 26 11 201

teresa napisał:

to prawda o tejpoczcie listonosz tez nie dostarcza paczek do domu co to za ludzie tam pracuja ja bym ich zwolnila

Ela napisał:

nie narzekajcie ,jest super korzystam od 1994 roku -poczta miescila sie w budynku zajazdu napoleonskiego przy Trakcie Brzeskim,idzcie na poczte na Dolna na Mokotowie ,to wrocicie tu w podskokach :)a poza tym jaka placa taka praca,pozdrawiam Pania Hanie

Anna napisał:

A ja nie narzekam. Zawsze wszystko załatwiam z każdym pracownikiem. A czy Wy do każdego w swojej pracy sie uśmiechacie? Nie, bo nie musicie. I inni do Was tez nie muszą. 😊 I jeśli Jan Kowalski dostaje paczkę to powinien ja odebrać, a nie Zofia Kowalska. Ludzie, sa jakies zasady i procedury.

Melania napisał:

Jest jedną taka młoda uwaźajcie.... Lepsza Pani....dotyczy Pań co mają męźow kazdego stara się uwieśc.Dość młoda.Z tego co pamiętam to Pani Anna.

Grejs napisał:

Ja nie narzekam. Korzystam z usług tej poczty od 2000 roku, umawiam się w różnych sprawach przez telefon, nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi, tylko te kolejki...........................

bywalec napisał:

trzeba usiąść po drugiej stronie lady i zmierzyć się z niektórymi klientami a dopiero potem uczciwie osądzać. Ile razy widziałem jak klient odchodził uśmiechnięty i zadowolony z obsługi bo sam był miły i ùśmiechnięty. Ale widziałem jak klient na grzecznie wypowiedziane przez pracownika "dzień dobry " nie raczy się nawet odezwać tylko w arogancki sposób wykorzystuje swoją przewagę bo pracownik musi być grzeczny i kulturalny a on nie musi bo czuje się lepszy i traktuje pracownika jak kogoś gorszego. I bądź wtedy miły i uśmiechnięty w sstosunkustosunku do takiego buca.

bywalczyni napisał:

Nie dlaczego, nie odbierają żadnego z podanych w tej placówce telefonów?

Ata napisał:

Witam
Dlaczego placówka pocztowa przy ul. Jana Pawła II 21 jest 05-077 Warszawa-Wesoła jest czynna w dobie epidemii koronowirusa w godzinach 8.00-14.00? Czy tylko placówka jest otwarta dla emerytów? Co z osobami, które pracują i nie mogą załatwić spraw na poczcie ponieważ urząd jest o godzinie 17.00 już zamknięty? Kto takie bzdurne godziny pracy wymyślił? To chory wymysł. Decyzje komunistyczne!!!!!! Proszę o odpowiedź. Niech Naczelnik poczty pójdzie po rozum do głowy!!!!

Małgorzata Ch napisał:

Ato, przecież we środy jest czynna w godzinach 14-20. Można też w sobotę przyjść 9-12.

Henryk.Borkowski311@Gmail.Com napisał:

Cuz dzis poraz kolejny w jak poprzedni miesiac spotkala mnie przykrosc ze strony poczty w Wesolej ale i w Rebertowie na jednej stwierdzino ze niema pieniedzy a poeniadze byly uwazam ze wszystkie panie z pamia naczelnik powinne ponownie zostav przeszkolone w systemie wyplat Giro/w Rembertowie znowu ze od godz-12,00 tylko obsluga od 65÷73lat to co ja pracujac niemam prawa do zarobionych pieniedzy kom te baby sa ze jeszcze glupio digaduja co telewizji nieogladam dlamnie to. Obie powinne zostac zwolnione nawet niechciala podac num /telefonu do Glownego szefa-beszczelne i tyle.

Janusz napisał:

Panie Henryku, zamiast narzekac na przeszkolenie pracownikow to radziłbym przeszkolic sie z języka polskiego i empatii. Myślę, ze gdyby Panie w urzędzie pocztowym posiadały pieniadze wyplacilyby je Panu bo niby czemu nie? Panie posiadaja określoną ilosc gotówki i niestety trzeba sie z tym liczyc, ze czasem moze zabraknac. Jak pojdzie Pan do sklepu z glowna wygrana w totka to tez Panu nie wyplaca. Ja na tą poczte nie narzekam. Od dluzszego czasu kolejek nie ma i Panie sprawnie obsluguja. Pozdrawiam serdecznie.