Rusza nabór do VI edycji Festiwalu Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych! Zapraszamy! Dołącz do nas!

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Aktualności, Kultura

Rusza nabór do VI edycji Festiwalu Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych! Zapraszamy! Dołącz do nas!

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy już po raz szósty organizuje Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych “Jak długo w sercach naszych”. W związku z przypadającymi w tym roku obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę będzie to wyjątkowa edycja. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Celem tego wydarzenia jest m.in. promowanie patriotyzmu poprzez śpiew i rozbudzanie uczuć patriotycznych, popularyzacja walorów artystycznych i wychowawczych pieśni i piosenek patriotycznych.

Do udziału w Festiwalu zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, zgłaszających się indywidualnie, jak i za pośrednictwem instytucji oświatowych lub kulturalnych.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 października 2018 r. (karta zgłoszenia w załączeniu). Przesłuchania uczestników odbędą się w dniu 3 listopada br., a koncert galowy z udziałem laureatów Festiwalu zaplanowaliśmy na 10 listopada br.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym regulaminie oraz na stronie internetowej: www.domkulturywesola.net w zakładce konkursy.

Dołączcie do nas i zaśpiewajcie najpiękniejsze polskie patriotyczne pieśni.

Zapraszamy indywidualnych wykonawców, zespoły i chóry!

Bartłomiej Kuleszewicz