Relacja z II wernisażu w galerii „Słoń w porcelanie”

Dodano przez Stara Miłosna w Kultura

Relacja z II wernisażu w galerii „Słoń w porcelanie”

Drugi wernisaż w sklepie/galerii „Słoń w porcelanie” miał miejsce 22 października 2015 roku. Prezentowane były obrazy autorstwa znanej malarki pochodzącej z Grudziądza, pani Marii Kamińskiej oraz biżuteria z kamieni autorstwa Pani Barbry Górskiej, która przez dziewięć lat prowadziła galerię „Klimaty Staromiłosne”.

Tradycyjnie wernisaż rozpoczął się o godzinie 17.00. Na otwarciu imprezy obecny był Pan Marian Mahor, wiceburmistrz dzielnicy Wesoła oraz przedstawicielki Wydziału Kultury z Urzędu Dzielnicy. Jak zwykle przybyli goście zostali powitani przez właścicielkę sklepu/galerii „Słoń w porcelanie”, Panią Elżbietę Koszelow, która również przedstawiła autorki prezentowanych prac. Parę ciepłych słów pod adresem artystek i samej galerii wygłosił wiceburmistrz - Pan Marian Mahor. Było bardzo uroczyście, ale jednocześnie miło i klimatycznie. Goście poświęcili wiele uwagi pracom artystów oraz pięknej ceramice sprzedawanej w sklepie. Wielu z nich wyszło z galerii z satysfakcją, z udanych zakupów.

Prace obu artystek będą do obejrzenia i nabycia jeszcze przez cały listopad 2015 r. Zachęcamy do odwiedzenia „Słonia w porcelanie”.

Wernisaż zakończyliśmy o godzinie 21.30. Podajemy też link krótkiej relacji fotograficzno-filmowej, która po raz kolejny powstała dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pana Stefana Siudalskiego, mieszkańca naszego osiedla.

Już teraz pragniemy zaprosić Państwa na kolejny, trzeci otwarty wernisaż, który odbędzie się 27 listopada (tym razem w piątek!) po południu i jak zwykle od 17:00 do 21:30 (czas pomyśleć o prezentach świątecznych!!!). Informacje o tej imprezie zamieścimy odpowiednio wcześniej, żebyście Państwo mogli zaplanować sobie czas i odwiedzić naszego „Słonia w porcelanie”

https://youtu.be/X14TJXOWW3w

Stara Miłosna