Przebiegnij Wesołą Stówę

Dodano przez Magdalena Grzymkowska w Sport i turystyka, Wydarzenia

12 września odbędzie się ósma edycja Maratonu organizowanego przez i dla mieszkańców dzielnicy. Bieg będzie miał miejsce w Starej Miłośnie, a wytyczona trasa ciągnie się malowniczymi ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Już po raz ósmy mieszkańcy Wesołej będą mogli wykazać się formą i wziąć udział w dzielnicowym maratonie Wesoła 100. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse: pełny bieg maratoński i minimaraton – oba w terenie leśnym po wyznaczonych pętlach.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 8, ale zawodnicy są proszenie o wcześniejsze przybycie od 7 rano. Biuro zawodów będzie miało miejsce na polanie przy ulicy Fabrycznej, na południe od skrzyżowania z ul. Jarzębinową, ok. 800 m od ulicy Jana Pawła II. Organizator zapewnia szatnie i dwa namioty do odpoczynku, istnieje także możliwość rozłożenia własnych kocy i karimat w celu obserwowania zmagań oraz regeneracji sił. Niestety nie można zorganizować parkingu na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wobec czego zaleca się pozostawienie samochodów przy osiedlowych ulicach poza granicami lasu. Dojazd komunikacją miejską możliwy autobusem linii 502 oraz Szybką Koleją Miejską (dojazd ze stacji PKP autobusem 198); przystanek Marmurowa.

Zobacz lokalizację biura zawodów:

Wyświetl większą mapę

Magdalena Grzymkowska