Podziel się dobrą książką! - zaproszenie do wirtualnej biblioteki parafialnej z książkami i wierze, duchowości i budowaniu dobry

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Kultura, Religia


Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa -Ksiądz Prałat Krzysztof Cyliński oraz Ksiądz Bartek Kopeć zapraszają w ramach akcji „Podziel się dobrą książką” do wirtualnej biblioteki parafialnej. Dlaczego wirtualnej? Bo nie mamy biblioteki z książkami zgromadzonymi w jednym miejscu. Mamy za to listę książek zamieszczoną stronie internetowej Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa – www.parafiastaramilosna.pl .

Książki znajdujące się na liście są własnością Księży, parafian oraz sympatyków Parafii, którzy chcą się dzielić książkami i są gotowi pożyczać je innym (również osobom spoza Parafii). Zainteresowanych wypożyczeniem którejś z pozycji prosimy o kontakt pod adresem wirtualna.biblioteka@interia.pl -prześlemy telefon do właściciela danej książki i dalej osoba zainteresowana będzie mogła kontaktować się z właścicielem książki już sama w celu uzgodnienia terminu i miejsca przekazania książki. Mamy wielką nadzieję, że książki będą wracały do właścicieli w dobrym (niezmienionym) stanie :).

Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć do tej inicjatywy i udostępniać innym swoje ciekawe książki o wierze, duchowości i budowaniu dobrych relacji prosimy również o kontakt pod wyżej wymienionym adresem emailowym – z góry dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej lektury !!!

Ewa Stolarz

Bartłomiej Kuleszewicz