[Odwołane] Warsztaty Canona z pizzą w tle

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w

Wesola360.plCo łączy amatorów fotografii i miłośników pizzy? Warsztaty Canona w Starej Miłośnie! Dzięki nowo powstałemu serwisowi Wesola360.pl w najbliższą sobotę w świeżo otwartej pizzerii Carmelo każdy może wypróbować profesjonalny sprzęt fotograficzny znanej marki. Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona!

Z powodu problemów z dostarczeniem sprzętu przez firmę Canon warsztaty zostały przełożone. Szczegóły oraz nową datę podamy w najbliższym czasie.

Bezpłatne warsztaty fotograficzne zatytułowane Fotografia Studyjna są organizowane specjalnie dla użytkowników Wesola360.pl przez producenta marki Canon oraz dystrybutora sprzętu foto firmę Aster-Foto. Uczestnikami spotkania mogą być zarówno eksperci w tej dziedzinie, jak i początkujący. Podczas warsztatów będzie możliwość sprawdzenia się w roli fotografa, poznania tajników robienia dobrych zdjęć, a także przetestowania profesjonalnych obiektywów. Można również przynieść własny aparat, aby poznać jego techniczne możliwości. I nie musi to być aparat firmy Canon.

Warsztaty odbędą się 11 grudnia o godzinie 11:00 w pizzerii Carmelo przy ul. Trakt Brzeski 50A w pobliżu stacji benzynowej BP w Starej Miłośnie. Aby wziąć udział w warsztatach należy być zarejestrowanym, aktywnym użytkownikiem Wesoła360.pl oraz wysłać maila na kontakt (małpa) wesola360.pl z imieniem i nazwiskiem, którego użyto przy rejestracji w serwisie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Bartłomiej Kuleszewicz