Najbliższe wydarzenia w ODT "Pogodna"

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Edukacja, Kultura, Wydarzenia

W Czwartek 20 stycznia o godzinie 19:00 Koło PTTK w Wesołej oraz Ośrodek Działań Twórczych “Pogodna” zaprasza na spotkanie podróżnicze “Wokół Annapurny. Królestwo Lo.” Katarzyna Twardowska opowie o swojej wyprawie w Tybet.


21 stycznia (piątek) o godzinie 10.30 Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna” zaprasza na spotkanie z cyklu „Filharmonia Narodowa dla dzieci” przedstawienie operowe w kostiumach autorstwa Wojciecha Bogusławskiego z muzyką Jana Stefaniego „Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale”


23 stycznia (niedziela) o godzinie 19.00 Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna” (Filia Ośrodka Kultury w Warszawie- Wesołej) oraz Teatr Hybrydy zapraszają na dramat obyczajowy z cyklu „Teatr Sensacji” „Persona (non) grata”.

Obsada:

  • Marta Kolano - Judy
  • Marian Siwiak – Edward
  • Krzysztof Woźniak – Maybrick
  • Scenariusz i reżyseria: Maciej Dzięciołowski

Bohater sztuki, jak co dzień, wraca z pracy do domu pociągiem. Przysiada się do niego nieznajomy pasażer, za wszelką cenę usiłuje nawiązać kontakt. Potem idzie za nim krok w krok, wprasza się do domu. Wszelkie próby pozbycia się intruza są bezskuteczne. Zwłaszcza że nieproszony gość zaczyna interesować żonę bohatera… Czego dziwny mężczyzna chce naprawdę? Rośnie irytacja bohaterów, narasta strach…

ODT „POGODNA”
Ul. Jana Pawła II 25, I piętro
Warszawa- Wesoła, Os. Stara Miłosna

Bartłomiej Kuleszewicz