Nabór instruktorów na sezon styczeń-czerwiec 2020 w nowej Filii „Zielona”

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Aktualności

Nabór instruktorów na sezon styczeń-czerwiec 2020 w nowej Filii „Zielona”

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy ogłasza nabór do prowadzenia zajęć w sezonie styczeń-czerwiec 2020 w nowej placówce przy ul. WILANOWSKA 3 (osiedle Zielona).

Oferty należy przesłać w formie elektronicznej na adres:

sekcje.ok@domkulturywesola.net

lub

złożyć osobiście w Ośrodku Kultury przy ul. Starzyńskiego 21, do dnia 15 listopada 2019 roku.

Informujemy, że po terminie nadsyłania zgłoszeń skontaktujemy się z wybranymi instruktorami.

Do celów rekrutacji prosimy zawrzeć w zgłoszeniu niniejsze oświadczenie:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz przez okres 3 miesięcy od określonej daty jej zakończenia. W tym czasie mogę w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Przyjmuję również, że po tym okresie dokumenty rekrutacyjne zostaną zniszczone.

Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres dwóch lat

Bartłomiej Kuleszewicz