Lato w mieśćie 2011 w Szkole Podstawowej nr 173

Dodano przez Magdalena Grzymkowska w Edukacja, Wydarzenia


Zastanawiasz się, jak zorganizować swojemu dziecku czas podczas wakacji? Powierz to zadanie ekspertom. Koordynatorzy akcji „Lato w mieście” ze Szkoły Podstawowej nr 173 w Starej Miłośnie od 27 czerwca do 22 lipca zapewniają maluchom codzienną dawkę atrakcji i profesjonalną opiekę.

Przez cztery tygodnie w godzinach od 7:30 do 16:30 organizowane będą dla dzieci liczne zajęcia na terenie szkoły m.in. plastyczne, komputerowe, umuzykalniające, sportowe, a także ciekawe jednodniowe wycieczki. Uczniowie będą również otrzymywać dwa posiłki dziennie (drugie śniadanie i obiad).

Aby dziecko mogło wziąć udział w akcji, wystarczy wypełnić „Kartę Uczestnika” oraz uiścić opłatę za wyżywienie w wysokości 7 zł za każdy zadeklarowany dzień pobytu. Karty są do odbioru u każdego wychowawcy klasy , a także w świetlicy szkolnej – tam również należy zwrócić wypełnione karty i dokonać płatności. W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach, możliwy jest zwrot pieniędzy. Szczegóły dotyczące zasad żywienia dostępne są w regulaminie do ściągnięcia tutaj.

Magdalena Grzymkowska