1 października 2020 roku w Wesołej – Starej Miłośnie rusza kino Pogodna

Dodano przez Bartłomiej Kuleszewicz w Kultura

1 października 2020 roku w Wesołej – Starej Miłośnie rusza kino Pogodna

Nowe filmy dla dzieci i dorosłych w Wesołej - Starej Miłośnie! A do tego bezpłatnie!

Z inicjatywy burmistrza dzielnicy Wesoła, dzięki współpracy z firmą Gutek Film oraz Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty, na początku października 2020 roku w Ośrodku Działań Twórczych Pogodna w Starej Miłośnie, rusza kino Pogodna.

Cykl dla dorosłych zainauguruje 1 października 2020 roku koreański „Parasite” – sensacyjny laureat tegorocznego Oscara dla najlepszego filmu. W programie między innymi: „Ból i blask” - dzieło hiszpańskiego mistrza Pedro Almodóvara, nagrodzony w Cannes francuski „Portret kobiety w ogniu”, nowy film Romana Polańskiego „Oficer i szpieg” oraz rosyjski „Wysoka dziewczyna”.
Seanse dla dorosłych odbywać się będą w czwartki o godzinie 19.00 i poprzedzone będą prelekcją i zakończone dyskusją prowadzoną przez krytyków filmowych.

W niedzielne przedpołudnia bedą pokazywane filmy dla dzieci w wieku od czterech lat (pokazy o godzinie 11.00). Po pokazach będą warsztaty tematyczne dla dzieci i rodziców. Cykl zainauguruje 4 października 2020 roku film „Gordon i Paddy”, będzie można zobaczyć także między innymi: „Wielka wyprawa Molly”, „Basia 1” oraz „Basia 2”.

Do końca grudnia zostanie pokazanych dwadzieścia jeden tytułów!

Wstęp jest bezpłatny!

Wejściówki należy rezerwować od poniedziałku poprzedzającego seans pod numerem telefonu: 22 427 37 74 (liczba miejsc ograniczona).
Wydarzenia realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Kalendarz pokazów oraz omówienie filmów na stronie internetowej www.domkulturywesola.net

Kino Pogodna
Ośrodek Działań Twórczych Pogodna
Stara Miłosna, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa

Ośrodek Działań Twórczych Pogodna w Starej Miłośnie jest filią Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Bartłomiej Kuleszewicz